Alkohit x60 - dlaczego warto?

Alkohit X60 to zdecydowanie alkomat do zadań specjalnych – zapisze oraz zapamięta dla nas 20 tysięcy pomiarów, posiada podświetlany ekran, obudowę wykazującą odporność na uderzenia, a wynik możemy otrzymać w wybranej przez nas jednostce. Co więcej, urządzenie posiada wydajną baterię, przeznaczoną do wielokrotnego ładowania, dzięki czemu alkomat staje się bardziej funkcjonalny i niezawodny w każdej sytuacji. Ponadto posiada on funkcję, która dźwiękowo powiadomi nas o zbliżającej się konieczności naładowania urządzenia.

Alkohit x60 - gdzie kupić?

Urządzenia takie jak alkomaty powinny być w jak najwyższym stopniu godne zaufania – to w końcu wskazany przez nie wynik informuje nas, czy możemy w bezpieczny sposób prowadzić samochód. W przypadku produktów oraz usługi kalibracji oferowanych przez promil-lab.pl nie musimy się niczego obawiać – dostępne w ofercie alkomaty cechują się świetną jakością, funkcjonalnością, wytrzymałością, a przy tym także ceną. Wieloletnie doświadczenie sklepu gwarantuje nam stabilność pomiaru w czasie oraz jego powtarzalność.

Alkohit x60 - specyfikacja

W modelu Alkohit x60 mamy do czynienia z wyspecjalizowanym, wysokiej jakości platynowym sensorem elektrochemicznym, który dokonuje pomiarów z dużą dokładnością w przedziale od 0 do 6,3 promila. Z tego względu świetnie sprawdzi się w przypadku profesjonalnych zastosowań. Urządzenie jest gotowe do wykonania pomiaru już po 2 sekundach, a czas oczekiwania na wynik wynosi jedynie kilka sekund – nawet w przypadku, gdy mamy do czynienia z wysokim stężeniem alkoholu. Co ważne, pomiaru możemy dokonać również za pomocą nasadki lejkowej, dzięki której szybko i bezpiecznie skontrolujemy pod kątem trzeźwości dużą liczbę osób.

Alkohit x60 - cena

Alkohit x60 to niezawodny alkomat, który sprawdzi się na przykład przy rutynowej kontroli pracowników, a korzystają z niego firmy i instytucje działające w różnych branżach. Obecność baterii gwarantuje niskie koszty eksploatacji urządzenia, a w zestawie otrzymamy również kabel, 10 ustników, 2 nasadki lejkowe, kartę gwarancyjną, instrukcję, ładowarkę, pokrowiec oraz program na płycie CD, który pozwoli nam zgrywać dane na komputer. To wszystko – wraz z wyspecjalizowanymi funkcjami – sprawia, że urządzenie cechuje się bardzo korzystną ceną.

Alkohit x60 - opinie

Użytkownicy modelu Alkohit X60 wyrażają bardzo pozytywne opinie zarówno na temat jego funkcjonowania, jak i jakości wykonania. Dzięki świetnej specyfikacji, solidnej obudowie oraz dołączonemu etui w zestawie, urządzenie cechuje się naprawdę długą żywotnością. Warto również docenić fakt, że na sensor oraz alkomat otrzymujemy gwarancje wynoszące odpowiednio 3 i 6 lat. Przy tym wszystkim urządzenie jest niewielkie, lekkie i ergonomiczne, co sprawia, że nie można mu nic zarzucić. To naprawdę zaawansowany sprzęt, po który chętnie sięgają różne firmy i instytucje.